Jesteśmy tu, aby wspomóc Twój biznes

Podstawą firmy jest jej dobre zarządzanie. Poznaj Firmę Bilans, Twórcę najlepszego oprogramowania w swojej klasie!

Jesteśmy tu, aby wspomóc Twój biznes

Wyznajemy zasadę, że to program
jest dla firmy
, nie odwrotnie.
Specjalizujemy się w tworzeniu
systemów informatycznych "pod klucz".


Firma nasza działa na rynku od 1995 roku. Zatrudnia najlepszych informatyków i matematyków, absolwentów prestiżowych uczelni i wydziałów. Współpracuje ze specjalistami w poszczególnych dziedzinach, m.in. ds. księgowości, kadr i płac, handlu, podatków. Wszystkie programy zostały stworzone zgodnie z aktualnymi przepisami i ustawami. Programy są na bieżąco modyfikowane i dostosowywane do zmieniających się wymogów rynku i przepisów prawa.Nasze oprogramowanie to odpowiedź na wysokie wymagania dzisiejszego biznesu.
Dowiedz się, jak przebiegają prace.


Analiza potrzeb

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb Twojej firmy zanim zaproponujemy odpowiednie dla niej rozwiązania.

Konfiguracja systemu

Każda firma jest inna, dlatego moduły dobierane są indywidualnie do przedsiębiorstwa. Dbamy o to, aby nasze systemy były idealne właśnie dla Twojej firmy.

Wdrożenie u Klienta

Praca z systemem bilans już od początku ma przynosić korzyści. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zrozumieć działanie naszego oprogramowania.

Wsparcie powdrożeniowe

Wszystkiego trzeba się nauczyć, dlatego rozumiemy, że możesz potrzebować naszego wsparcia także po wdrożeniu. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.